| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
8 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| GINA - ЖЕНИ | |||
| БИКИНИ / СТРИНГОВЕ | |||
| РАЗМЕР | МАРКИРОВКА | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | ПЕРИМЕТЪР НА СЕДЕНЕ (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
В наличност (в петък 22.5. на място или за вдигане) Действителна скорост на доставка (при поръчка на утре към 13:00)
|
|||
|
11,25 €
8,44 €
с код: ТУРБО
|
|||
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 8,44 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбук |
| Състав | 70% бамбук, 22 % полиамид, 8 % еластан |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073578 |
Много удобни бикини с класическа кройка titleGinabestitle са едни от малкото бикини от чешкия пазар. Този революционен материал е не само много дишащ и удобен за тялото, но и отлично абсорбира влагата. Голямо предимство, което ще оцените, е липсата на каквито и да било шевове. Качеството на този продукт е на много високо ниво, но въпреки това се опитва да поддържа достъпни цени и да предлага продукти, достъпни за всички. Въз основа на популярността и личния ни опит можем да препоръчаме тези на всички жени, които търсят удобно, качествено и за всеки ден. Те са опаковани в оригиналната кутия на Gina.
| Модел | е висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбук |
| Състав | 70% бамбук, 22 % полиамид, 8 % еластан |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787073578 |
626 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Бикини
Супер бикини, страхотно прилягане
Чешка република
анонимен клиент
супер материал
Чешка република
Дамски бикини Bamboo Gina Beige (00018)
супер материал, приляга красиво, държи формата си
Чешка република
Pro:
те се вписват чудесно, няма да купувам повече. Препоръчвам
Чешка република
красив за носене
много високо качество
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Bezešvé kalhotky pro běžné nošení. Díky dotykovce z merina budete v suchu, i když se zpotíte nebo máte silnou ovulaci.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени