| Скорост на доставка: | в петък 24.4. при вас |
| Sameday | в петък 24.4. при вас |
Нов продукт
195 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| PIETRO FILIPI | |
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БИКИНИ | |
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 16,50 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | Той е висок 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбукова вискоза |
| Състав | 95% бамбукова вискоза, 5% еластан |
| Докосване на вътрешния слой | мериносова вълна |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
Открийте революционния комфорт на менструалните бикини Pietro Filipi, които осигуряват надеждна защита по време на менструация. Благодарение на комбинацията от бамбукова вискоза, еластан и мериносова вълна бикините са не само изключително удобни, но и дишащи и антибактериални. С елегантен дизайн и практична висока талия, те се адаптират перфектно към фигурата ви и ви дават увереност през целия ден.
Бикините са изработени от бамбукова вискоза с еластан. Бамбуковите влакна са един от съвременните материали, които са идеални за производството на бельо. Менструалните бикини са меки и приятни на допир. В същото време материалът е антибактериален и щадящ кожата. Вътрешният слой за допир от мериносова вълна надеждно абсорбира течностите и запазва свежестта ви дори в натоварените дни.
Благодарение на специално разработения абсорбиращ слой, менструалните бикини Pietro Filipi осигуряват надеждна защита срещу изтичане на менструална течност. Менструалните бикини са модерно средство за подпомагане на менструалния цикъл и могат да се използват самостоятелно или в комбинация с други хигиенни продукти. Високата талия осигурява допълнителен комфорт и нежно оформя фигурата. Еластичният колан също придава модерен вид на бикините.
Pietro Filipi Силно абсорбиращите бикини са подходящи при обилна менструация и ще ви помогнат да се справите с по-трудните първи дни. Абсорбиращият им слой ще ви осигури комфорт до няколко часа.
Марката за дрехи Pietro Filipi има много добра репутация и дълга традиция в нашата страна. Известна е със своето работно облекло и облекло за свободното време, чийто общ знаменател винаги са били модерните кройки и удобните материали, които могат да се справят с всяко предизвикателство. Марката започва своята нова глава благодарение на сътрудничеството с Nedeto.bg и е първата, която представя колекция от луксозно бельо за мъже и жени, които харесват перфектното качество.
Съвет: Когато откриете менструално бельо, което ви подхожда, то заслужава най-добрата грижа. При правилно боравене той ще ви служи надеждно наистина дълго време. В нашата статия можете да намерите съвети как да направите това.
| Модел | Той е висок 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбукова вискоза |
| Състав | 95% бамбукова вискоза, 5% еластан |
| Докосване на вътрешния слой | мериносова вълна |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
420 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Кратка информация за държавите-членки
отлична абсорбираща част на бикините, приятен материал
Чешка република
Г-жа Бикини
определено препоръчвам, много добро качество, аз съм приятно изненадан
Чешка република
Пиетро Филипи
страхотно за мен
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени