| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
510 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| PIETRO FILIPI | |
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БИКИНИ | |
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 16,50 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | Той е висок 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбукова вискоза |
| Състав | 95% бамбукова вискоза, 5% еластан |
| Докосване на вътрешния слой | мериносова вълна |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
Удобните менструални бикини на Pietro Filipi са подходящи за ежедневно носене по време на умерена менструация. Дишането и сухотата са гарантирани от първокласни естествени материали - бамбукова вискоза и мериносова вълна - и те вършат работата си наистина добре!
Менструалните бикини Pietro Filipi в класическа кройка продължават легендарния стил и качество на марката. Тези абсорбиращи бикини се характеризират със средна абсорбираща способност и са подходящи за умерена до лека менструация. Абсорбиращият и непропусклив клин образува три слоя защита. Мериносовата вълна в сензорния слой надеждно отвежда влагата от тялото и е естествен антибактериален материал.
Съставки: Менструалните бикини Pietro Filipi са изработени от бамбукова вискоза. Вътрешен слой: 100% мериносова вълна; 100% полиестер. Външен слой: 95% бамбукова вискоза, 5% еластан.
Марката Pietro Filipi е добре позната в нашата страна благодарение на качественото бизнес облекло с модерен привкус. Но сега можете да опитате и бельото на Pietro Filipi, включително менструалното бельо, което продължава тенденцията, така че можете да очаквате качествени материали, прецизна кройка и първокласен дизайн, които гарантирано ще ви харесат.
Ако имате нужда от повече информация за менструалните бикини, препоръчваме ви да прочетете статията в нашия блог: Как да изберем менструални бикини?
Там ще намерите информация:
Съвет: Когато откриете менструално бельо, което ви подхожда, то заслужава най-добрата грижа. При правилно боравене той ще ви служи надеждно наистина дълго време. В нашата статия можете да намерите съвети как да направите това.
| Модел | Той е висок 175 см, тежи 51 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | бамбукова вискоза |
| Състав | 95% бамбукова вискоза, 5% еластан |
| Докосване на вътрешния слой | мериносова вълна |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
482 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Чешка република
Менструални бикини PF
Бях много доволна, от всички бикини MS, които имам у дома, те наистина са най-дишащите, меки и удобни. Никъде не ме притискат.
Чешка република
Препоръчвам го!
Бикините са удобни и ми харесва, че са устойчиви. Те изпълняват определена функция и ми помагат да живея по-екологично. Поддръжката е много лесна. Мисля, че това е готина концепция и се радвам, че все повече компании в страната се занимават с това.
Чешка република
Менструални бикини
Бях много доволна от панталона, обикновено нося панталони с различна кройка, но тази по-висока кройка изобщо не ме притесняваше в комбинация с елегантния стил, а напротив - смятах, че ми отива. Що се отнася до качеството, също бях приятно изненадана. С други бикини съм установявала, че след известно време не се чувствам 100% суха, а с PF това не се случи. Материалът е наистина страхотен!
Чешка република
Препоръчвам
Бикините са страхотни, най-много ми харесва материалът и по-високата талия :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени