| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
755 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| NEDETO | |
| ДАМСКИ МЕНСТРУАЛНИ БИКИНИ | |
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 12,49 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памучна плетка |
| Докосване на вътрешния слой | памучна плетка |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
Удобните менструални бикини на чешката марка Nedeto са подходящи за ежедневна употреба по време на умерена менструация. Комфортът по време на носене е гарантиран от приятни материали - антибактериален слой от микрофибър, памучна плетка и мека гума с логото Nedeto. С бикини, на които можете да разчитате, менструацията може да бъде неочаквано добра. Просто опитайте!
Благодарение на своята надеждност и удобство, менструалните бикини Nedeto са сред продуктите, които бързо ще обикнете. Средната абсорбираща способност прави тези бикини идеално непропускливо бельо за нормална менструация. Абсорбиращата подложка е съставена от три защитни слоя, непропускливи за течности, предотвратяващи развитието на бактерии и миризми, но в същото време тънки и незабележими.
Съставки: Менструалните бикини Nedeto са изработени от памучно трико. Вътрешен слой: 100% 100% микрофибър; 100% полиестер.; 100% полиестер. Външен слой: 95% памук, 5% еластан.
Марката Nedeto беше създадена като наша частна марка, за да можем да ви предложим висококачествено чешко бельо, за което няма да похарчите цялата си заплата. Дамското бельо - особено менструалното - заслужава най-високо качество, затова обръщаме внимание на избора на материали и изискани кройки.
Ако имате нужда от повече информация за менструалните бикини, препоръчваме ви да прочетете статията в нашия блог: Как да изберем менструални бикини?
Там ще намерите информация:
Съвет: Когато откриете менструално бельо, което ви подхожда, то заслужава най-добрата грижа. При правилно боравене той ще ви служи надеждно наистина дълго време. В нашата статия можете да намерите съвети как да направите това.
| Модел | е висока 160 см, тежи 47 кг и носи размер S |
|---|---|
| Материал | памучна плетка |
| Докосване на вътрешния слой | памучна плетка |
| цвят на слоя за докосване | Черно |
| Каучук | с укор |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229601 |
434 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Препоръчвам
приятен материал, удобна кройка
Чешка република
Недето
Имам и нормални бикини и добро качество и цена
Чешка република
Препоръчвам
Перфектна, повторна покупка
Чешка република
бикини Недето
Качествен и удобен материал, достатъчна абсорбираща част
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени