| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
43 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| PUMA - МЪЖЕ | ||
| БАНСКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 35,81 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | изкуствено влакно |
| Състав | 100% полиестер |
| Каучук | Класически |
| Дължина на панталоните | кратък |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Германия, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Лято без бански? Няма начин! Този бански костюм на Puma е задължителен.
Изберете от нашата широка гама бански костюми с различни цветове, кройки, размери, приспособления и се наслаждавайте на плуването в морето, басейна или езерото без притеснения. Качественият дизайн на бански костюми е гаранция. Банският е с удобна къса кройка, еластична талия, която може да се пристегне с шнурче. Те изсъхват за няколко минути и са приятни на допир.
Можете да научите повече в класическата информация за продукта.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | изкуствено влакно |
| Състав | 100% полиестер |
| Каучук | Класически |
| Дължина на панталоните | кратък |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Германия, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени