| Скорост на доставка: | в петък 15.5. при вас |
| Sameday | в петък 15.5. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| UNCS - МЪЖЕ | ||
| БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 33,5 |
| M | 79-88 | 37 |
| L | 89-99 | 39 |
| XL | 99-107 | 41 |
| XXL | 108-114 | 43 |
| 3XL | 114-120 | 45 |
| 4XL | 120-126 | 47 |
| 5XL | 126-132 | 50,5 |
|
19,99 €
14,99 €
с код: ТУРБО
|
|
|
✅ 7,50 € на бройка (с код: ТУРБО) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 14,99 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Да |
| Производител | UNCS a.s, Bečovská 1623/13a, info@uncs.eu |
| EAN | 8591016087342 |
Търсите хубав чифт боксерки на изгодна цена? Не търсете повече, току-що ги открихте!
са известни с перфектното си прилягане и широка гама от размери. Тъканата гума поддържа спортния стил на тези , а материалът няма да разочарова и най-взискателните. Основното, което трябва да подчертаем за , е съотношението качество/цена. Цената е повече от приемлива, а качеството е отлично. Ако търсите удобни боксерки, подходящи както за спорт, така и за всекидневно носене, е чудесен избор. Те са опаковани в оригиналната опаковка от плат.
За повече информация вижте класическата информация за продукта.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Да |
| Производител | UNCS a.s, Bečovská 1623/13a, info@uncs.eu |
| EAN | 8591016087342 |
1 036 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
32x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Съотношението цена/качество отговаря на. Много удобна кройка.
Pro:
Съотношението цена/качество отговаря.
Чешка република
Хубави боксерки на добра цена.
Чешка република
пасва на
Чешка република
Pro:
Хубав материал, чудесно прилягане
Чешка република
Супер
Боксерките са страхотни, те се носят добре.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени