| Скорост на доставка: | в петък 15.5. при вас |
| Sameday | в петък 15.5. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| REPRESENT - МЪЖЕ | ||
| ШИРОКИ БОКСЕРКИ / БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 30 |
| M | 70-80 | 31,5 |
| L | 80-90 | 34 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-110 | 39 |
| 3XL | 110-120 | 41,5 |
|
16,00 €
12,00 €
с код: ТУРБО
|
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 12,00 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 40°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Да |
| Производител | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Прага 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585262195 |
Represent се произвежда едва от началото на 2011/2012 г. и оттогава печели все повече почитатели. Предимството на тези е, че могат да се носят под прилепнали панталони и изпълняват идеално предназначението си дори по време на спорт. Забавен дизайн, от който определено няма да се срамувате, когато свалите панталоните си. От собствен опит и след обстойно тестване на от Represent можем да похвалим както качествения дизайн и еластичния материал, така и удобното прилягане и много добре обработените шевове. работи върху качеството от самото си начало и тези са блестящ пример за това. Ще ви изпратим боксерки, опаковани според текущото събитие, или имаме друг практичен подарък за вас.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 40°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Да |
| Производител | Repre Praha s.r.o., Písnická 752/44, 142 00 Прага 4 , info@reprepraha.cz |
| EAN | 8591585262195 |
196 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
14x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
За приятел
За един приятел... Той носи това, което му купувам. Щастлива съм. Изглеждат добре на него и има страхотно дупе в тях.
Чешка република
Чудесен
Красиви боксерки. Палци нагоре.
Чешка република
Стандартен
Стандартно качество. Ние купуваме многократно
Чешка република
Качествен продукт
Магазин супер
Боксерки супер
изглеждайте страхотно
всичко супер
просто супер супер супер супер
Чешка република
Те пасват добре
Доволен съм и външният вид е още по-добър на живо
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени