| Скорост на доставка: | в четвъртък 23.4. при вас |
| Sameday | в четвъртък 23.4. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| STYX - МЪЖЕ | ||
| БОКСЕРКИ / СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
16,00 €
11,25 €
6,75 €
с код: МЕГА
|
| Запазете 4,75 € |
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 6,75 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук, модален |
| Състав | 47 % памук, 47 % модални, 6% еластан |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008020317 |
Наслади се на комфорт, който издържа цял ден, с мъжките боксерки Styx в класически цветове.Тези мъжки боксерки с по-къси крачоли и спортен ластик са идеалният избор за ежедневно носене и изключителни спортни постижения.Освен това можеш да разчиташ на традиционното чешко качество, което никога няма да те разочарова.
Боксерките са изработени от премиум смес от памук и изкуствени влакна.Памукът е дишащ и нежен към кожата, докато модалът придава на материала копринена мекота и устойчивост на износване.Благодарение на еластана, боксерките се адаптират към тялото ти и осигуряват пълна свобода на движение без никакви ограничения.Тази комбинация от материали осигурява перфектен баланс между удобство, функционалност и дълъг живот.
Боксерките Styx имат по-къси крачоли, които не се навиват и ти предоставят максимална свобода на движение.Спортният ластик в талията с логото на Styx стои добре на място, не стяга и придава на боксерките модерен вид.Класическите цветове добавят към гардероба ти вечна елегантност и уникален стил.
Чешката марка Styx е известна сред клиентите предимно със своите широки боксерки с уникални шарки в ярки цветове.Основната причина за популярността на тази марка са приятните материали и страхотните кройки.Styx е сред нашите частни марки и гарантираме за качеството на продуктите.
Съвет:Стани експерт в поддръжката на долно бельо благодарение на съветите в нашата статия и осигури на любимите си дрехи грижата, която заслужават.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук, модален |
| Състав | 47 % памук, 47 % модални, 6% еластан |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008020317 |
71 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Да,
качествен материал
Чешка република
Качество
Качество
Чешка република
Подхожда на
отговаря на размера
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени