| Скорост на доставка: | в петък 24.4. при вас |
| Sameday | в петък 24.4. при вас |
Нов продукт
453 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| БАМБУКОВИ БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 7,15 € на бройка (с код: АЛФА) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 0 |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 35,74 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | бамбук |
| Състав | 82 % бамбукова вискоза, 12 % полиамид, 6 % еластан |
| Каучук | Безпроблемно |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
Мъжките боксерки Nedeto от бамбукова вискоза ти предлагат не само изключителен комфорт, но и стилен и функционален дизайн.Благодарение на безшевната изработка, те са идеалният избор за ежедневно носене, независимо дали си на работа, спортуваш или релаксираш у дома.Толкова са удобни, че няма да искаш да ги свалиш.
Боксерките са изработени от бамбукова вискоза с добавка на еластан.Бамбуковите влакна са известни със своята дишаща и антибактериална свойства, което означава, че кожата ти ще остане свежа дори по време на напрегнати срещи с шефа или посещение при свекървата.Еластанът придава на боксерките еластичност и издръжливост, така че да се адаптират перфектно към тялото ти.
Безшевната конструкция на боксерките Nedeto ти осигурява максимален комфорт без неприятни натискания и впивания.Благодарение на по-дългите крачоли, боксерките са идеалният избор за мъже, които ценят по-голямо покритие и подкрепа по време на движение.Тъканата ластична лента с минималистично лого Nedeto държи отлично, без да притиска, и гарантира, че боксерките ще останат на мястото си през целия ден.
Боксерките Nedeto носим всички ние, защото ги произвеждаме сами.Тези боксерки са произведени в Турция.Nedeto е нашата частна марка и за нейните продукти даваме ръка в огъня.Наблягаме предимно на качествени материали и безупречна изработка, за да могат нашите клиенти да се насладят на модерно бельо на страхотна цена.Боксерките са произведени в Турция.
За да запазят новите ти боксерки своето качество възможно най-дълго, следвай следните указания:
Съвет:Бамбуковите влакна са сред най-нежните материали, затова заслужават изключително внимание.За да бъдат боксерките ти винаги в отлично състояние, подготвили сме за теб много страхотни трикове за пране на бельо, като перилни листчета или торбички за нежно пране.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | бамбук |
| Състав | 82 % бамбукова вискоза, 12 % полиамид, 6 % еластан |
| Каучук | Безпроблемно |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
2 424 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Словакия
Боксьори
Препоръчвам
Чешка република
Недето
Приятен материал. Никога не съм се изпотявал в бамбук.
Чешка република
боксерки
Препоръчвам, много добро качество срещу съотношението цена
Чешка република
Боксьори
Препоръчвам
Чешка република
5PACK мъжки боксерки Nedeto с бамбукови шевове, черни (5NDTB001S
Перфектен, приятен материал, пълно удовлетворение
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени