| Скорост на доставка: | в четвъртък 23.4. при вас |
| Sameday | в четвъртък 23.4. при вас |
Нов продукт
11 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| CALVIN KLEIN - МЪЖЕ | ||
| БОКСЕРКИ / СЛИПОВЕ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 13,50 € на бройка (с код: ТУРБО) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 40,49 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Да |
| Импортер | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Амстердам, Нидерландия, service.eu@calvinklein.com |
| Производител | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107659800 |
Този комплект от три черни мъжки боксерки Calvin Klein е идеалният избор за всекидневно носене, особено за мъжете, които държат на модата. Боксерките на Calvin Klein са универсални, можете да ги носите за всеки повод и ще изглеждате добре във всяка ситуация, защото прилягат идеално на тялото ви.
Боксерките на Calvin Klein са изработени от смес от памук и еластан, което осигурява комфорт, дишане и гъвкавост. Памукът е приятен на допир и отвежда влагата, за да се чувствате свежи през целия ден. Еластанът придава на боксерките гъвкавост, така че те се адаптират идеално към начина ви на живот и подчертават предимствата ви.
Тези стилни боксерки имат по-дълги крачоли, които осигуряват по-добро покритие и комфорт по време на носене. Тъканият ластик с минималистично лого на Calvin Klein придава на боксерките луксозен и модерен вид. Чудесен както за ежедневно носене, така и за специални събития или спортни дейности
За да издържат тези боксерки възможно най-дълго, е важно да спазвате тези насоки:
Съвет: Намирането на подходящото бельо, което да ви пасва идеално, може да е предизвикателство. След като го намерите, си струва да се грижите за него, за да издържи дълго време. В нашата статия можете да намерите съвети как да направите това.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Да |
| Импортер | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Амстердам, Нидерландия, service.eu@calvinklein.com |
| Производител | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107659800 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени