| Скорост на доставка: | в петък 24.4. при вас |
| Sameday | в петък 24.4. при вас |
Нов продукт
21 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| BELLINDA - МЪЖЕ | ||
| ШИРОКИ БОКСЕРКИ / БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА БЕДРОТО (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-83 | 33 |
| L | 84-89 | 35 |
| XL | 90-97 | 39 |
| XXL | 98-104 | 41,5 |
✅ 3,25 € на бройка (с код: ТУРБО) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 19,49 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 96% памук, 4 % еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Искате ли страхотно изглеждащи боксерки, които също са на добра цена? Тогава можем само да препоръчаме тези боксерки Bellinda!
Боксерките Bellinda са изработени от удобен материал и имат модерна кройка, която пасва идеално на ежедневието. Горната част на боксерките е украсена с удобна гума, която не се реже и не притиска. Заслужава да се отбележи и много приятната цена, която предлага тази марка с чешки корени. Независимо дали сте през зимата, лятото, спортувате или сте в костюм, винаги ще се чувствате добре в памучните боксерки Bellinda. Те се опаковат според текущата колекция.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 96% памук, 4 % еластан |
| Каучук | с укор |
| чорапи | по-дълго |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | Bellinda Czech Republic s.r.o., K Třešňovce 247, 533 75 Dolní Ředice, bellinda@dim.com |
| EAN | 8596473295101 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени