| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
21 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| VOXX | |
| ОФЕРТИ | |
| РАЗМЕР | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 2,50 € на двойка (с код: ТУРБО) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 7,50 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Материал | памук |
|---|---|
| Състав | 80% памук, 15 % полиамид, 5% еластан |
| Височина на чорапите | Глезен |
| Температурен клас | A (od +10°C do +35°C) |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Производител | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Търсите ли спортни чорапи, изработени от удобен памучен материал, който добре отвежда влагата? Тогава чорапите на чешката марка Voxx са правилният избор.
Чорапите са изработени от приятен памучен материал и имат цепка на пръстите. Тези чорапи са чудесни за висококачествено отвеждане на потта, създадени са предимно за спорт, но ще ги оцените и за ежедневно носене. От нашия собствен опит можем само да препоръчаме тези чорапи Voxx.
Що се отнася до прането - перете чорапите при максимална температура 40°C и не ги поставяйте в сушилня, защото в противен случай може да не можете да ги носите повече. Научете повече в класическата информация за продукта по-долу.
| Материал | памук |
|---|---|
| Състав | 80% памук, 15 % полиамид, 5% еластан |
| Височина на чорапите | Глезен |
| Температурен клас | A (od +10°C do +35°C) |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Производител | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени