| Скорост на доставка: | в петък 24.4. при вас |
| Sameday | в петък 24.4. при вас |
Нов продукт
43 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| VOXX | |
| ОФЕРТИ | |
| РАЗМЕР | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 3,32 € на двойка (с код: ТУРБО) |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 9,94 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Материал | памук |
|---|---|
| Състав | 75% памук, 15 % полипропилен, 5% полиамид, 5% еластан |
| Височина на чорапите | Глезен |
| Температурен клас | A (od +10°C do +35°C) |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281014369 |
Търсите ли чорапи, които ще ви осигурят комфорт дори по време на интензивно движение? Чорапите до глезена VoXX са идеален избор за ежедневно носене, спорт и свободно време. Модерният дизайн с контрастни детайли изглежда семпъл, но същевременно забавен и енергичен. Пасва идеално на крака ви и ще ви осигури опора по време на всякаква дейност.
Съставът на чорапите VoXX е проектиран да съчетава комфорта на естествения памук с предимствата на техническите влакна. Памукът осигурява мекота, дишане и приятно усещане дори при носене през целия ден. Синтетичните влакна отвеждат влагата от кожата и помагат за поддържането на краката сухи. В същото време, те гарантират гъвкавост и перфектно прилягане към крака, без да се стискат или стягат.
Анатомично оформената кройка на ниските чорапи VoXX допринася за по-добра опора на стъпалото и по-добра стабилност по време на движение. Чорапите също така съдържат подсилени части в областта на свода и петата за повишена издръжливост. Контрастната цветова комбинация подчертава модерния и динамичен вид. Чорапите с ниска кройка са чудесни за спортни и ежедневни обувки, с тях можете да се наслаждавате както на спортни дейности, така и на обикновен работен ден.
Чешката компания VoXX е специалист в производството на чорапи, които са изработени от удобни и функционални материали, така че ще искате да ги носите през цялото време. Независимо дали сте избрали висока или ниска кройка, винаги можете да разчитате на чорапите си. Можете да ги носите на работа или за свободното време и винаги ще се чувствате максимално удобно. Благодарение на прецизната си изработка чорапите VoXX ще зарадват и най-взискателните клиенти.
За да запазите чорапите си в перфектно състояние за дълго време, препоръчваме да следвате инструкциите за поддръжка по-долу.
Съвет: Станете експерт по поддръжка на бельо с съветите в нашата статия и дайте на любимите си дрехи грижата, която заслужават.
| Материал | памук |
|---|---|
| Състав | 75% памук, 15 % полипропилен, 5% полиамид, 5% еластан |
| Височина на чорапите | Глезен |
| Температурен клас | A (od +10°C do +35°C) |
| страница | 40°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Производител | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281014369 |
420 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Pro:
Всички неща са ок
Чешка република
3ПАК чорапи Voxx черни (Kato)
Хубави цветове, хубав материал. Голямо удовлетворение.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени