| Скорост на доставка: | в четвъртък 23.4. при вас |
| Sameday | в четвъртък 23.4. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| STYX - МЪЖЕ | ||
| ШИРОКИ БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
17,49 €
10,49 €
с код: МЕГА
|
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 10,49 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100% памук |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008008674 |
Търсиш широки боксерки, които съчетават удобство, оригиналност и качествена изработка?Мъжки широки боксерки Styx с втъкана спортна лента са точно това, от което имаш нужда!Удобният материал осигурява максимален комфорт при ежедневното носене, а техните оригинални шарки ти гарантират стил, който не всеки има.Освен това, това е български продукт, който гарантира качество и прецизна изработка.
Широките боксерки Styx са изработени от 100% памук, което означава, че са дишащи, леки и приятни на допир.Памукът осигурява отлична циркулация на въздуха, така че ще се чувстваш свеж дори след цял ден носене.Този естествен материал е също така издръжлив и приятен към кожата, което ще оцениш както при обичайно носене, така и при релаксация у дома.
Благодарение на по-свободната кройка широките боксерки ти осигуряват максимална свобода на движение, което ще оцениш не само през обичайния ден, но и при спортни дейности.Втъканата спортна лента гарантира, че широките боксерки стоят отлично на мястото си и същевременно не притискат никъде.Ярките цветове и уникалните шарки правят тези широки боксерки уникално парче, което ще внесе малко оригиналност и забавление в твоя гардероб.
Долното бельо Styx ще обикнат особено тези, за които е важна индивидуалността.Широките боксерки Styx са в ярки цветове и са мигновен подобрител на настроението и самочувствието.Освен това можеш да се радваш и на първокласни материали и изработка.Цветните мъжки широки боксерки Styx са отличен избор и като подарък, защото с тях просто няма как да сбъркаш.Освен това са изцяло ушити в България.
Съвет:Стани експерт в поддръжката на долно бельо благодарение на съветите в нашата статия и осигури на любимите си парчета грижата, която заслужават.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100% памук |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008008674 |
618 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
8x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Pro:
Страхотно прилягане и материал
Чешка република
Pro:
Красиво, удовлетворение
Чешка република
повторна покупка
Отлично качество, купувам стоки многократно.
Чешка република
Препоръчвам
Марка и качество на разумна цена.
Чешка република
Комбинация от цветове
Харесва ми комбинацията от жълто и черно
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени