| Скорост на доставка: | в сряда 22.4. при вас |
| Sameday | в сряда 22.4. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| STYX - МЪЖЕ | ||
| ШИРОКИ БОКСЕРКИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
15,99 €
9,99 €
5,99 €
с код: МЕГА
|
| Запазете 6,00 € |
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 5,99 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100% памук |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008015238 |
Търсиш широки боксерки, които съчетаят стил, комфорт и първокласно качество?Тогава тези широки боксерки Styx са точно за теб!Те ще ти осигурят перфектна дишаемост и комфорт при ежедневното носене.Благодарение на изработения дизайн пасват отлично и са подходящи не само за ежедневно носене, но и за по-интензивни спортни дейности или домашна релаксация.
Широките боксерки са изработени от първокласен 100% памук, който е не само мек на допир, но и отлично дишащ.Това означава, че дори при целодневно носене ще се чувстваш свежо и удобно.Памукът е също така хипоалергенен, което ще оценят и тези с по-чувствителна кожа.Този материал е също така достатъчно издръжлив, за да издържи на често пране и все пак да запази мекотата и ярките си цветове.
Благодарение на свободния дизайн в тези широки боксерки ще се чувстваш напълно удобно, защото осигуряват достатъчно пространство за естествено движение.Здравата, но удобна тъкана ластична лента с логото на Styx придава на широките боксерки модерен спортен вид и същевременно гарантира, че бельото перфектно стои на мястото си.Популярният кариран десен е вечен и никога не излиза от мода, така че широките боксерки са идеални за всеки гардероб.
Бельото Styx ще бъде любимо на тези, за които индивидуалността е важна.Широките боксерки Styx са в ярки цветове и са моментален повдигач на настроението и самочувствието.Освен това можеш да очакваш първокласни материали и изработка.Цветните мъжки широки боксерки Styx са отличен избор и като подарък, защото с тях просто не можеш да сбъркаш.Освен това са изцяло ушити в Чешката република.
Съвет:Стани експерт в грижата за бельото с съветите в нашата статия и осигури на любимите си дрехи грижата, която заслужават.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 100% памук |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Изработен в Чешката република | Да |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008015238 |
344 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
ултра мега
Супер външен вид, мега приятен на допир и супер ултра мега
Чешка република
изпълнени до максималния
Приляга добре и удобно на тялото, удовлетворен максимално
Чешка република
Добри стоки
качествен материал, добри стоки
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени