| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
361 Артикул бр.
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
| NEDETO - МЪЖЕ | ||
| МЪЖКИ РИЗИ | ||
| РАЗМЕР | ОБИКОЛКА НА ТАЛИЯТА (CM) | В НЕНАПРЕГНАТО СЪСТОЯНИЕ (CM) |
|---|---|---|
| S | 76-79 | 31,5 |
| M | 80-84 | 34 |
| L | 85-89 | 36 |
| XL | 90-95 | 39 |
| XXL | 96-105 | 40,5 |
| 3XL | 106-115 | 43 |
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 7,75 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473284976 |
Осигури си целодневен комфорт с мъжките широки боксерки Nedeto.Тези широки боксерки са проектирани така, че да ти предоставят максимално удобство и свобода на движение при всяка възможност – независимо дали те очаква дълъг ден на работа, домашен уют или предизвикателен планински поход.Простият дизайн в комбинация с високото качество на материала няма да те остави на произвола.
Широките боксерки Nedeto са изработени от памук и еластан, което гарантира тяхната изключителна мекота и дишаемост.Памукът е идеален материал за ежедневна употреба благодарение на способността си да отвежда влагата добре и да предоставя максимален комфорт дори при по-дълго носене, а благодарение на еластана материалът е нежен и не дразни дори чувствителната кожа.
Широките боксерки Nedeto имат по-свободен крой, който ти осигурява максимална свобода на движение.Тъканата ластична лента в талията се адаптира към тялото ти и гарантира, че широките боксерки пасват перфектно без неприятно впиване.Те са чудесен избор не само за свободното време, но и за целодневно носене.Простият външен вид с акцент върху функционалността и качеството е чудесен избор за всички практични мъже.
Бельото Nedeto носим всички ние, защото го произвеждаме сами.Nedeto е нашата частна марка, при която акцентираме предимно на качествени материали и безупречна изработка, за да могат нашите клиенти да се насладят на качествено бельо на страхотна цена.Широките боксерки са произведени в Турция.
За да ти служат дълго новите любими широки боксерки Nedeto, препоръчваме да следваш няколко прости правила.
Съвет:Да намериш любимо бельо понякога е дълъг процес, затова искаме твоите любими парчета да ти служат дълго.Затова при нас ще намериш също много страхотни аксесоари за пране на бельо, като прахови листове или торбички за деликатно пране.
| Модел | е висока 185 см, тежи 85 кг и носи размер M |
|---|---|
| Материал | памук |
| Състав | 95% памук, 5% еластан |
| Каучук | с укор |
| страница | 30°C |
| Железане | Да |
| Сушилня | Не |
| Импортер | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Производител | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Прага 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473284976 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени