| Скорост на доставка: | в петък 22.5. при вас |
| Sameday | в петък 22.5. при вас |
Нов продукт
0 Артикул бр.
Този продукт вече не е в наличност
Предупреждение: последната бройка в наличност!
Дата на наличност:
|
51,99 €
47,99 €
35,99 €
с код: ТУРБО
|
| Запазете 4,00 € |
|
|
|
✅ БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКАДоставка от 4,50 € |
✅ Доставка на следващия ден |
✅ 120 дни безплатен обмен или връщане |
✅ 98% доволни клиенти |
✅ Над 400 000 артикула бельо на страхотни цени |
✅ Безплатна доставка от 54,99 € |
|
✅ Прозрачна цена Най-ниската цена през последните 30 дни е 35,99 € Отстъпките се изчисляват от първоначалната цена. Безплатната доставка се изчислява след приспадане на кодовете за отстъпка. Искате ли да сте сигурни, че няма да пропуснете повече отстъпки? Абонирайте се за бюлетина в долната част на страницата. |
| Материал | изкуствено влакно |
|---|---|
| Състав | 79 % полиамид, 21 % еластан |
| Възстановяване | Да |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Амстердам, Нидерландия, service.eu@calvinklein.com |
| Производител | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719114080199 |
Стилен и изключително удобен, сутиенът Calvin Klein е чудесен избор и е един от най-популярните продукти на Calvin Klein за жени. Сутиенът е подплатен, има широка еластична лента, а широките презрамки гарантират максимален комфорт по време на любимите ви спортни занимания или дейности в свободното време.
| Материал | изкуствено влакно |
|---|---|
| Състав | 79 % полиамид, 21 % еластан |
| Възстановяване | Да |
| страница | 30°C |
| Железане | Не |
| Сушилня | Не |
| Импортер | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Амстердам, Нидерландия, service.eu@calvinklein.com |
| Производител | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719114080199 |
293 хората купуват
Прегледите на чужди езици се превеждат с помощта на преводача DeepL.
| 5 |
|
18x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Най-полезно
Последни
Най-старият
Чешка република
Препоръчвам
Приляга перфектно, цвят и материал супер.
Чешка република
Pro:
Страхотен материал
Приляга красиво
Много удобно
Чешка република
Сутиен CK
Той е чудесно пригоден.
Чешка република
Сутиен Calvin Klein черен, размер 5 мм. M
За мен това е страхотно спортно и неспортно долнище, приятно прилягане, хубава форма на гърдите, леко подплатено, изглежда качествено. Надявам се, че ще издържи дълго време.
Чешка република
Материалът е много хубав, размерът отговаря на таблицата. Исках сутиен за бягане и колоездене, този няма толкова голяма поддръжка, но ще го използвам и него.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
връщане
препоръчва магазин
бельо на страхотни цени